Pokaż mapę

Wpisz miasto:

Usługi dodatkowe

Wszędzie widoczny

Oferta pozwalająca zmaksymalizować ewentualność odnalezienia Twojej oferty przez potencjalnych gości. Nasz serwis gwarantuje odpowiednie wyeksponowanie wybranych ofert na stronie głównej. Jednocześnie wyświetlane jest dziewięć ofert zaliczanych do kategorii „Wszedzie widoczny”. W ramach usługi gwarantujemy odpowiednie przedstawienie obiektu –zdjęcie, podanie lokalizacji, wraz z określeniem przedziału cenowego. Mało tego, kategoria ofert polecanych będzie w dalszym ciągu widoczna dla poszukujących obiektów w Twojej miejscowości, niezależnie czy klient będzie poszukiwał noclegu, restauracji czy innego obiektu i tak wyszukiwanie będzie powiązane z Twoją ofertą.

Pozycja gwarantowana

Jest to interesująca opcja, która pozwoli zająć czołową pozycję wśród wyświetlanych ofert w danej miejscowości. Jeśli uważasz, że Twój obiekt zasługuje na miejsce w czołówce ośrodków w Twoim regionie, dlaczego miałbyś nie potwierdzić tego w naszym serwisie? Aktywuj usługę, aby zająć miejsce w topowej dwójce!

Koszt aktywacji usługi „Pozycja Gwarantowana” zależny jest od konkretnego miasta i pozycji na której chciałbyś umiejscowić swój obiekt. Punkty zostaną pobrane z konta w serwisie „Moje Noclegi”.

Oferta promowana

Włączając usługę "oferta promowana" danego obiektu będzie on wyświetlany w systemie rotacyjnym (do 6-ciu pozycji jednocześnie) według podanych kryterów wyszukiwań. Jeśli zatem wyszukiwane są hotele z Gdańska, a Twój promowany obiekt mieści się w tych kryteriach (tj. jednym z typów jest hotel, a miastem głównym lub datkowym jest Gdańsk) to poza podstawowymi wynikami wyszukania, będzie on także wyświetlany w module "ofert promowanych" na poszczególnych podstronach.

Usługę można aktywować na okres 1-3 miesięcy, koszt w zależności od okresu promowania wynosi do punktów za pełen miesiąc pobieranych z konta użytkownika serwisu „Moje Noclegi”.

Tekst reklamowy

Dlaczego Państwa oferta jest najbardziej atrakcyjna? Czym wyróżnia się na tle konkurencji i dlaczego to właśnie Was powinien wybrać potencjalny klient? Otóż już teraz odpowiedź na te i wiele innych pytań możecie przekazać swoim klientom w krótkim tekście reklamowym.

Naprawdę niewielkim kosztem możecie zamieścić unikalne zalety obiektu, obowiązujące rabaty, czy masę innych atrakcji, które mogą skłonić klienta do odwiedzenia właśnie Państwa lokalizacji/obiektu?.

Pozycjonowanie

Nie napiszemy tu nic nowego, powszechnie wiadomo, że osoby poszukujące usług, które oferujesz często największą uwagę koncentrują na pierwszych kilku stronach zawierających potencjalne oferty. Nie trzeba więc tłumaczyć, jak istotna jest możliwość wpływania na pozycjonowanie obiektu.

Koszt aktywacji tej usługi jest stosunkowo niewielki, natomiast wymierne skutki w postaci wzrostu popularności oferty zaskoczą niejednego. Sam zdecyduj, na którym miejscu wyświetlana będzie Twoja oferta.

W panelu użytkownika możesz zorientować się, ile punktów potrzeba do zajęcia danych pozycji. Pozycjonowanie odbywa się niejako na zasadzie licytacji, wyznaczasz maksymalny próg punktowy jaki jesteś w stanie przeznaczyć do danej pozycji. Pobieranie punktów zorientowane jest a korzyść klienta, nieważne jak wysoki próg punktowy ustalisz, z konta pobierzemy punkt więcej, niż w kolejnej najwyższej propozycji.Dzienny koszt pozycjonowania jest zmienny, ustaw w panelu użytkownika ile punktów dziennie jesteście w stanie przeznaczyć na pozycjonowanie, a system pokaże jaką pozycję zajmie obiekt. Koszt usługi jest zróżnicowany w zależności od liczby ofert danej kategorii w Waszej miejscowości. Punkty zostaną pobrane z konta w serwisie „Moje Noclegi”.

Dodatkowe miejscowości

Bardzo często potencjalni goście nie mają dokładnie sprecyzowanego miejsca, do którego chcą się udać. Często są zorientowani na pewną aglomerację (przybliżoną lokalizację). Daj im szansę, aby znaleźli również Twoją ofertę, która będzie wyświetlana również podczas wyszukiwaniu ofert z obszarów pobliskich.

Aby aktywować usługę należy w panelu użytkownika zaznaczyć miejscowości, z którymi ma być identyfikowana Państwa oferta. Usługa jest aktywna przez 12 miesięcy, koszt jest zależny od ilości powiązanych miejscowości i wynosi 30 punktów pobranych z konta w serwisie za każdą dodaną lokalizację.

Oferty specjalne

Partnerzy serwisu